Aku plotostrih Makita LXT 18V DUN461WZ
Akumulátorový plotostrih Makita LXT 18V DUN461WZ je špičkovým nástrojom pre precíznu úpravu zelene. Vďaka lítium-iónovému akumulátoru 18V a variabilnému sklonu lišty je ideálny pre každodennú údržbu záhrady. Jeho teleskopický hriadeľ umožňuje rýchlu a jednoduchú zmenu dĺžky v rozsahu 1885 až 2511 mm bez použitia náradia.
S technológiou XPT je tento stroj odolný voči prašným a vlhkým prostrediam, čo zvyšuje jeho životnosť. Napriek tomu má nízku hmotnosť a kompaktný dizajn, čo uľahčuje manipuláciu. Vďaka vysokému výkonu s minimálnym hlukom a vibráciami je práca s ním pohodlná.
S maximálnym priemerom vetvy 18 mm a obojstranne brúsenými nožmi poskytuje spoľahlivý a rýchly rez. Rukoväť je možné nastaviť pre optimálne pohodlie pri práci a lištu je možné umiestniť do 10 rôznych polôh po 15°. Elektronický vypínač umožňuje stály chod a možnosť uchytenia lapača odrezkov, čo uľahčuje čistenie prostredia okolo vás. Rozmer (d x š x v): 1889/2511 x 87 x 134 mm
Výhody:
| Kategória | AKU nôžky na živý plot a plotostrihy |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnost | 3.3 kg |
| Funkce | Nastavení výšky rukojeti |
| Délka lišty | 46 cm |
| Napětí | 18 V |
| Maximální otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 11.0 x 17.0 x 200.0 cm |