Nákup a objednávka
Aku LED inšpekčná svietidlo Ryobi RLI4-120G
Aku LED inšpekčná svietidlo Ryobi RLI4-120G je praktický pomocník na prácu v dielni, garáži aj v horšie osvetlených priestoroch. Ponúka 3 úrovne intenzity svetla s výkonom až 650 lúmenov, pričom ovládanie aj prepínanie jasu prebieha jednoducho pomocou jediného tlačidla.
Výhodou je magnetická základňa, ktorá umožňuje pripevnenie svetla ku kovovému povrchu, a tým uvoľní obe ruky na prácu. Praktické je tiež uchytenie k opasku a možnosť naklonenia hlavy svietidla nahor, takže si môžete pohodlne svietiť na cestu alebo pracovný priestor a zároveň mať voľné ruky.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a USB-C nabíjací kábel sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU svítilny |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi USB Lítium |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 0.23 kg |
| Napätie | 4 V |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Rozmery balenia | 19.0 x 6.0 x 11.0 cm |