Nákup a objednávka
Aku LED magnetická svietidlo Ryobi RMTL18-0
Aku LED magnetická svietidlo Ryobi RMTL18-0 je praktické pracovné svetlo, ktoré poskytuje až 1500 lúmenov a je vhodné na osvetlenie väčších pracovných plôch. Vďaka 48 vysoko výkonným LED ponúka silné a rovnomerné svetlo a hodí sa do dielne, garáže aj na stavbu. Praktickou výhodou je tiež USB-C port, ktorý umožňuje nabíjať napríklad telefón.
Prednosťou je vysoká flexibilita použitia. Svetlo je možné nakláňať až o 180° a otáčať o 360°, takže si ľahko nastavíte smer aj uhol svitu podľa aktuálnej potreby. Vďaka viacerým bodom uchytenia je možné svietidlo zavesiť na hák, pripevniť k systému Ryobi Link alebo ku kovovým povrchom pomocou magnetov.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU svítilny |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 0.73 kg |
| Napätie | 18 V |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |