Nákup a objednávka
Aku křovinořez VeGA 40BC10
Tento akumulátorový krovinorez je navrhnutý pre efektívnu prácu s kovovým 3-zubím nožom. Vyniká svojou vysokou energetickou úspornosťou a jednoduchou ovládateľnosťou, čo z neho robí priestor.
Vďaka tichej prevádzke a nenáročnej obsluhe je vhodný na použitie v pokojových zónach citlivých na hluk. Tento krovinorez sa stáva stále obľúbenejším, pretože nepotrebuje ručný ťahací štartér ani doplňovanie prevádzkových kvapalín.
Aku krovinorez VeGA 40BC10 je súčasťou Aku programu VeGA 40V.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíječka nejsou súčasťou balenia.
| Kategória | AKU krovinorezy |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| AKU program | VeGA 40V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Funkcia | Otočná rukoväť |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 40 V |
| Priemer struny | 2 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Žací nôž | 3zubý |
| Funkcie | Otočná rukoväť |
| Otáčky nožového kotúča | 4500 ot /min |
| Otáčky strunovej hlavy | 6000 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 38 cm |
| Pracovný záber noža | 25 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Rozmery balenia | 137.0 x 22.0 x 22.0 cm |