Nákup a objednávka
Aku krovinorez Makita LXT DUR368LZ
Akumulátorový krovinorez LXT Makita DUR368LZ je poháňaný dvoma akumulátormi Li-ion 18V, čo zaisťuje silný výkon pre efektívnu prácu. S technológiou XPT je vhodný aj pre prostredie so zvýšenou prašnosťou alebo vlhkosťou. Spoľahlivý bezuhlíkový motor umožňuje dlhšie použitie na jedno nabitie akumulátora, a vďaka technológiám ADT a AFT sa automaticky prispôsobuje aktuálnym pracovným podmienkam a vypne motor v prípade náhleho poklesu otáčok.
Možnosť chod pre očistenie nástroja poskytuje flexibilitu pri práci. S nízkou hmotnosťou, dokonalým vyvážením, tichým chodom a nízkymi vibráciami je tento krovinorez ideálnym spoločníkom pre pohodlnú a účinnú údržbu záhrady. rady.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU krovinorezy |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 3.9 kg |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 89 dB |
| Napätie | 18 V |
| Priemer struny | 2 - 2,4 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Žací nôž | 4zubý |
| Otáčky strunovej hlavy | 6000 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 35 cm |
| Pracovný záber noža | 23 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 6000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 19.0 x 185.0 x 21.0 cm |