Nákup a objednávka
Aku krovinorez Einhell AGILLO 18/200 3411310
Aku krovinorez Einhell AGILLO 18/200 prináša všetky výhody chytrej rady Power X-Change s vynikajúcim systémom lítium-iónových. Jeho predný motor zaisťuje optimálny prenos sily a rovnomerné rozloženie hmotnosti. S robustnou strunovou cievkou a systémom podávania struny je ideálny na rezanie hustej vegetácie a vysokej trávy.
Systém aretácie vretena uľahčuje výmenu nadstavca. Elektronická regulácia rýchlosti udržuje výkon pod kontrolou, prispôsobí sa každej situácii. Univerzálne nastaviteľné obojručné riadidlá zaisťujú pohodlné ovládanie, a pre optimálnu manipuláciu je k dispozícii kvalitný a pohodlný postroj. Ergonomické ovládanie podporuje mäkká rukoväť, a ľahká hliníková dlhá rukoväť zaisťuje pohodlnú prácu.
Možnosť rozdelenia hriadeľa umožňuje jednoduchú prepravu a optimálne uskladnenie. Vstavaný nástenný držiak poskytuje ľahké a bezpečné uloženie. Na prevádzku je potrebná jedna 18 V batéria Power X-Change. Dĺžka struny: 8 m. class="meta">Perfektný prenos sily a vyváženie hmotnosti
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU krovinorezy |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Funkcia | Deliteľný hriadeľ |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Napätie | 18 V |
| Priemer struny | 2 mm |
| Odvíjanie struny | Automatické |
| Otáčky strunovej hlavy | 7500 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 30 cm |
| Pracovný záber noža | 20 cm |
| Rozmery balenia | 111.0 x 16.0 x 32.0 cm |