Nákup a objednávka
Aku kosačka Makita LXT DLM432Z
Aku kosačka Makita Li-ion LXT je poháňaná dvomi akumulátormi 18V radu LXT. Je vhodná na kosenie menších plôch do veľkosti 575 m2. Má možnosť centrálneho nastavenia výšky kosenia v 13 polohách.
Technológia XPT umožňuje použitie v prostredí so zvýšenou prašnosťou alebo vlhkosťou. Veľkou výhodou je tichý chod a dlhá výdrž batérií na jedno nabitie (BL1860B). Kosačka má dve rukoväte pre pohodlný transport. Zberný kôš s objemom 50 l má ukazovateľ naplnenia. Aku kosačka Makita LXT je súčasťou aku programu Makita LXT, takže ju bez problémov využijete s batériami tohto radu. Napätie: 2x 18V mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom od 38 cm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 43 cm |
| Hmotnosť | 16.8 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Edge cutting , Guľôčkové ložiská , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 575 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Objem koša | 50 l |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 50.0 x 39.0 x 90.0 cm |