Nákup a objednávka
Aku kosačka FIELDMANN FZR 70435-0
Najvyšší model akumulátorovej kosačky na trávu značky FIELDMANN si poradí s každou záhradou do rozlohy 750 m2. Je vybavená moderným bezu nároky na údržbu. Bezpečnostný spínač bráni náhodnému zapnutiu čepele a robustná konštrukcia z odolného plastu je zárukou dlhej životnosti.
Pre perfektnú manipuláciu so strojom je kosačka osadená robustnými kolieskami z odolného plastu. Kosačka dosahuje vysoký výkon vďaka plnému využitiu síl 2 s elektronickou riadiacou jednotkou. Je možné použiť akumulátory s kapacitou 2Ah/4Ah ktoré sú kompatibilné do všetkých výrobkov spoločnosti FIELDMANN série FAST POWER 20V.
Pre chod tohto stroja sú potrebné vždy dva akumulátory rovnakej kapacity.
plastAku kosačka FIELDMANN FZR 70435-0 je súčasťou .
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom od 38 cm |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| AKU program | Fieldmann Fast Power 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 43 cm |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Napätie | 20 V |
| Veľkosť záhrady až | 750 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 40 l |
| Maximálne otáčky | 3700 ot/min. |
| Rozmery balenia | 50.0 x 39.0 x 84.0 cm |