Nákup a objednávka
Aku sekačka Riwall PRO RALM 3820 set
Aku kosačka Riwall PRO RALM 3820 set je bez pojazdu, vhodná pre menšie záhrady do rozmeru 350 m2.
V akumulátorov (napätie 40 V). Akumulátory majú vyspelú elektroniku s ochranou jednotlivých článkov pri nabíjaní. V balení dostanete dve výkonné batérie s vysokou kapacitou 4 Ah a dve nabíjačky, ktoré zvládnu nabiť akumulátory za 90 minút. Skvelý pomer ceny a výkonu.
Aku kosačka má funkciu 2 v 1, čo znamená zber do koša alebo zadné vyhadzovanie. Má šikovne tvarované šasi a vyhadzovací tunel pre výborný zber trávy. Aku technika je najpohodlnejšia cesta údržby vašej záhrady - vysoký výkon, ľahké štartovanie jednoduchým stlačením tlačidla, tichý chod, žiadne emisie ani napájací kábel, žiadny spotrebný materiál (olej, benzín, sviečky, filtre, apod).
Akumulátory a nabíječky jsou súčasťou balenia.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom od 38 cm |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| AKU program | Riwall 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 38 cm |
| Hmotnosť | 14.6 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 20 V |
| Start | Elektrický |
| Veľkosť záhrady až | 350 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 70 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Objem koša | 40 l |
| Maximálne otáčky | 3500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 46.0 x 76.0 x 41.0 cm |