Nákup a objednávka
Aku kosačka Einhell RASARRO 36/38 (2x4 Ah)
S pomocou aku kosačky na trávu Einhell RASARRO 36/38 Li je starostlivosť o trávnik nenáročná. Vhodná na trávnaté plochy do cca 450 m2. Vďaka osvedčeným batériám Power X-Change je pohon výkonný a bezkáblový. Batérie môžu byť použité vo všetkých prístrojoch Einhell PXC systémového radu. Vďaka pohonu pomocou dvoch výkonných 4,0 Ah lítium-iónových batérií už nestojí starostlivosť o vlastnú zeleň nič v ceste. klin
Výhody:
Akumulátory a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom od 38 cm |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 38 cm |
| Hmotnosť | 15.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Edge cutting , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 450 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Veľkosť zadných kolies | 22 cm |
| Veľkosť predných kolies | 15 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 45 l |
| Rozmery balenia | 43.0 x 45.0 x 86.0 cm |