Nákup a objednávka
Pilový kotouč Bosch Eco for Wood 190 mm 24T 2608644375
Pilový kotouč Eco for Wood je tou nejlepší volbou pro spolehlivé řezání dřeva.
Opracovatelné materiály:
Obsah balenia:
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 190 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 190 mm |
| Maximálne otáčky | 8000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 190 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.4 mm |
| Rozmery balenia | 20.0 x 25.0 x 0.0 cm |