Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch PRO Wood 190 mm 24T 2608640612
Pílový kotúč Bosch, výkonnostné triedy PRO, je navrhnutý tak, aby poskytoval presné a kvalitné rezy pri práci s rôznymi druhmi dreva. Jeho konštrukcia umožňuje ľahké a efektívne rezanie dreva. Dilatačné drážky znižujú teplo a zaisťujú tak dlhšiu životnosť. Vydrží až 1,3x dlhšie ako pílový kotúč Bosch Eco for Wood.
Kotúč je optimalizovaný na použitie s okružnými pílami, čo zaisťuje hladký a rovnomerný rez bez ohľadu na hustotu a štruktúru spracovávaného materiálu. Táto vlastnosť ho robí ideálnym nástrojom pre profesionálnych tesárov i domácich majstrov, ktorí hľadajú spoľahlivý výkon a vynikajúce výsledky pri práci s drevom. mm
Opracovateľné materiály:
Obsah balenia:
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 190 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 190 mm |
| Maximálne otáčky | 8000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 190 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 22.0 x 2.0 x 24.0 cm |