Nákup a objednávka
Pílový kotúč na drevo Makita 190 mm 24T B-32926
Série pílových kotúčov upravených na rezanie rôznych materiálov akumulátorovými pílami. Konštrukcia kotúča je prispôsobená špecifickým požiadavkám akumulátorových píl. Rozmery kotúča: 190 x 30 mm
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 190 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 190 mm |
| Priemer kotúča | 190 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.0 mm |
| Rozmery balenia | 22.0 x 20.0 x 1.0 cm |