Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch Eco for Wood 190 mm 48T 2608644378
Pílový kotúč Bosch Eco for Wood je tou najlepšou voľbou pre spoľahlivé rezanie z 100 x 90 mm. 2,2/1,4 x 20 mm
Opracovateľné materiály:
Obsah balenia:
kotúč Bosch Eco for Wood 190 mm 48T 2608644378| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 190 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 190 mm |
| Maximálne otáčky | 8000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 190 mm |
| Počet zubov | 48 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.4 mm |
| Rozmery balenia | 23.0 x 28.0 x 0.0 cm |