Nákup a objednávka
Pílový kotúč Makita 305 mm 100T B-32889
Pílový kotúč Makita MAKBLADE je súčasťou štandardného radu pílových kotúčov, určených predovšetkým na rezanie dreva pomocou pokosových píl. Tento kotúč je navrhnutý tak, aby poskytoval spoľahlivý rez a zaručil dlhú životnosť. Vďaka svojej robustnej konštrukcii zostáva stabilná aj pri náročnejšej práci.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 305 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 305 mm |
| Maximálne otáčky | 5000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 305 mm |
| Počet zubov | 100 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.3 mm |
| Rozmery balenia | 32.0 x 2.0 x 32.0 cm |