Nákup a objednávka
Pílový kotúč Makita 305 mm 60T B-32817
Pílový kotúč Makita 305 mm 60T je navrhnutý špeciálne pre rezanie dreva pomocou pokosových píl, pričom jeho konštrukcia zaisťuje životnosť.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 305 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 305 mm |
| Hmotnosť | 1.5 kg |
| Maximálne otáčky | 5000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 305 mm |
| Počet zubov | 60 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.3 mm |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |