Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch PRO Wood 305 mm 60T 2608641768
Pílový kotúč Bosch Wood, výkonnostnej triedy PRO, ocení každý tesár alebo stolár, ktorý často pracuje s masívnymi drevami. Na prvý pohľad zaujme presne brúsenými karbidovými zubami, ktoré mu dávajú pevnosť, odolnosť a postarajú sa o presný rez bez zbytočného štiepenia.
Robustné telo z kalenej ocele zaisťuje stabilitu kotúča aj pri náročnejšej práci. Chytrédilatačné drážky bránia prehrievaniu kotúča a tým predlžujú jeho životnosť, takže zvládne oveľa viac rezov, než bežné kotúče z tejto kategórie. Bosch PRO Woodvydrží až o 1,3× dlhšie ako variant Eco for Wood, takže nemusíte každú chvíľu riešiť výmenu.
Opracovateľ materiály:
DrevotrieskaObsah balenia:
1x Pílový kotúč Bosch PRO Wood 305 mm 60T 2608641768| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 305 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 305 mm |
| Maximálne otáčky | 5000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 305 mm |
| Počet zubov | 60 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.2 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 30.0 x 5.0 x 28.0 cm |