Nákup a objednávka
Pílový kotúč Kreator 305 mm 100T KRT020506
Tieto pílové kotúče sú vyrobené z legovanej ocele, ktorá zaručuje kombináciu flexibility a tvrdosti. Mimoriadne veľké kovové zuby zaisťujú dlhú životnosť. Ideálne pre rezanie ľahkých kovov, plastu, laminátu, parkiet.
| Kategória | Pílové kotúče na kov priemer 305 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Materiál | Kov |
| Priemer | 305 mm |
| Priemer kotúča | 305 mm |
| Počet zubov | 100 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 3.0 mm |
| Rozmery balenia | 1.0 x 35.0 x 38.0 cm |