Nákup a objednávka
Keramický kotouč MAGG 125 mm A99B 60 L 9 V 09 S
Keramický brúsny kotúč do stolných brúsok, vhodný na brúsenie vrtákov, nožov, nožníc.> 125 x 20 x 20 mm
| Kategória | Keramické kotúče priemer 125 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 20 mm |
| Zrnitosť | 60 |
| Rozmery balenia | 13.0 x 13.0 x 2.0 cm |