Nákup a objednávka
Elektrická dvojkotúčová stolná brúska GÜDE GDS 125-12
Praktická stolná brúska, určená na ostrenie nástrojov alebo brúsenie kovových povrchov. Nabrúsenie nožov, nožov, nožníc, nožníc, nožníc, nôžok, domácich dielňach, na záhrade, chalupe a podobne. Karborundové brúsne kotúče strednej zrnitosti K36 a K60, vhodné pre hrubé aj jemné brúsenie. Konštrukcia: odľahčená kovová skriňa, nastaviteľné opierky obrobku, ochranné kryty proti iskrám, robustný podstavec vr. otvorov pre montáž na pracovnú dosku.
| Kategória | Stolové brúsky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 91.2 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 120 W |
| Dĺžka kábla | 1.9 m |
| Maximálne otáčky | 2950 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Rozmery balenia | 18.0 x 20.0 x 31.0 cm |