Nákup a objednávka
Brúsny kotúč GÜDE 125 mm, K60
Korundový brúsny kotúč zrnitosť K60 s integrovaným adaptérom na priemer upnutia 12,7 mm. Kompatibilný s dvojkotúčovými brúskami GDS 125 A (55110), GDS 125 (55114). Rozmery kotúča: 125 x 16 x 20/12,7 mm Šírka: Šírka mm
| Kategória | Keramické kotúče priemer 125 mm |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 20/12,7 mm |
| Hrúbka kotúča | 16 mm |
| Zrnitosť | 60 |
| Rozmery balenia | 16.0 x 3.0 x 20.0 cm |