Nákup a objednávka
Elektrická dvojkotúčová stolná brúska EXTOL CRAFT 410120
Malá stolná brúska pre bežné kovoobrábacie práce. Hravo tiež nabrúsi všetky nástroje v dielni, domácnosti a záhrade.
| Kategória | Stolové brúsky |
| Výrobca | EXTOL CRAFT / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.3 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 150 W |
| Maximálne otáčky | 2950 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Rozmery balenia | 19.0 x 20.0 x 29.0 cm |