Nákup a objednávka
Elektrická kosačka Gardena PowerMax 1800/42 5042-20
Elektrická kosačka GARDENA PowerMax 1800/42 je ideálna pre údržbu trávnikov s rozlohou až 800. Je vybavená špeciálnym kaleným nožom DuraEdge, ktorý zaisťuje vynikajúce výsledky kosenia.
Rukoväť ErgoTec Plus ponúka maximálny komfort pri manipulácii, čo zaručuje ľahké a flexibilné ovládanie kosačky. Vďaka funkcii QuickFit Plus je možné ľahko nastaviť výšku kosenia centrálne v piatich rôznych polohách.
Trávne hrebene na bokoch umožňujú efektívne kosenie trávy aj pozdĺž stien a plotov. Systém CnC Plus zaručuje optimálne kosenie a zber trávy, čo znižuje nutnosť častého vyprázdňovania zberného koša. Teleskopický rám a skladacia rukoväť sa prispôsobia výške užívateľa, uľahčujú prepravu a umožňujú kompaktné skladovanie. Nastavenie výšky kosenia: centrálne, 5 pozícií, tlačidlom 20-60 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom od 39 cm |
| Výrobca | Gardena / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 42 cm |
| Hmotnosť | 14.3 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Edge cutting , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Veľkosť záhrady až | 800 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 60 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Objem koša | 45 l |
| Rozmery balenia | 54.0 x 43.0 x 79.0 cm |