Nákup a objednávka
Elektrická kosačka FIELDMANN FZR 2048-E
Elektrická kosačka oproti benzínovým variantom ponúka tichý chod, eliminuje inhaláciu výparov as energiou z elektrickej siete je vždy pripravená k akcii. Model Fieldmann FZR 2048-E, so šírkou záberu 42 cm, je ideálnou voľbou na kosenie trávnikov až do rozlohy 1 000 m2. Šesť pozícií nastavenia v rozmedzí 25–75 mm zaistí, že vaša záhrada bude zakaždým perfektne upravená. Zberný kôš s objemom 48 l, vyrobený z kombinácie plastu a textilu.
Jednoduchá údržba je jednou z kľúčových predností elektrických kosačiek. Okrem ľahkej starostlivosti poskytuje tento model aj komfortné výškovo nastaviteľné madlo, čo z neho robí ideálny stroj pre každého záhradkára. A s hmotnosťou iba 12,5 kg je manipulácia s ňou hračkou.
Výhody: nastaviteľné madlo
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 42 cm |
| Hmotnosť | 12.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2000 W |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem koša | 48 l |
| Maximálne otáčky | 3550 ot/min. |
| Rozmery balenia | 48.0 x 33.0 x 82.0 cm |