Nákup a objednávka
Elektrická kosačka FIELDMANN FZR 2022-E
Elektrická rotačná kosačka FIELDMANN FZR 2022-E ponúka záber kosenia 32 cm a možnosť nastavenia do troch str. vám umožní ľahko prispôsobiť dĺžku trávy vašim predstavám.
S výkonom 1200 W si kosačka poradí aj s hustejším porastom. Praktický plastový kôš s ukazovateľom zaplnenia vám umožní efektívnu údržbu bez zbytočných prerušení. Sklopné madlo a transportné madlo v ťažisku kosačky ďalej uľahčujú jej skladovanie a prenášanie. Odporúčaná plocha kosenia je do 450 m2, čo robí tento model ideálnou voľbou pre menšie a stredne veľké záhrady. Odporúčaná plocha kosenia: do 450 m2 70 mm)
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom do 38 cm |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 32 cm |
| Hmotnosť | 7.3 kg |
| Funkcia | Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Veľkosť záhrady až | 450 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 70 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Objem koša | 30 l |
| Maximálne otáčky | 3400 ot/min. |
| Rozmery balenia | 40.0 x 30.0 x 58.0 cm |