Nákup a objednávka
Elektrická rotačná kosačka Fieldmann FZR 2032-E
Táto kosačka ponúka šírku záberu 38 cm a výšku kosenia je možné nastaviť na 5 pozícií v rozsahu 30-75 mm. Zberný kôš s objemom 42 l je látkový, a zaistí, že sa nebudete musieť po skončení práce trápiť s upratovaním pokosenej trávy a praktický materiál k tomu navyše minimalizuje prašnosť. Úprava trávnika sa tak môže stať koníčkom aj zábavou pre všetkých členov rodiny bez ohľadu na ich fyzickú kondíciu.
Výhody:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom do 38 cm |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 38 cm |
| Hmotnosť | 11.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1600 W |
| Veľkosť záhrady až | 800 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Objem koša | 42 l |
| Maximálne otáčky | 3400 ot/min. |
| Rozmery balenia | 44.0 x 33.0 x 69.0 cm |