Nákup a objednávka
Elektrická sekačka VeGA GT 3805
Elektrická kosačka VeGA GT 3805 bez pojazdu je vhodná pre menšie záhrady do 500 m2. Vyniká vo svojej triede predovšetkým kvalitným spracovaním, dobrou výbavou a rovnako tak aj elegantným dizajnom. Podvozok má z kvalitného plastu. V základnej výbave nájdete mulčovaciu záslepku.
Kosačka má tichý elektromotor s príkonom 1600 W. Prevod otáčok pomocou malého klinového remeňa výrazne zvyšuje krútiaci moment stroja, takže má viac sily aj v hustejšej tráve a pri náraze noža na prekážku zabráni spáleniu motora a tým pádom aj drahej oprave. Kosačka má ergonomické ľahko zložiteľné riadidlá pre ľahký transport a veľký plastový kôš s objemom 45 l.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom do 38 cm |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 38 cm |
| Hmotnosť | 12.3 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1600 W |
| Veľkosť záhrady až | 500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 18 cm |
| Veľkosť predných kolies | 14 cm |
| Objem koša | 45 l |
| Rozmery balenia | 70.0 x 36.0 x 45.0 cm |