Elektrická sekačka Riwall PRO REM 3817
Trávna kosačka Riwall PRO REM 3817 s výkonným bezhlučným elektromotorom s príkonom 1700 W. Prevod otáčok u tohto motora sa vykonáva pomocou malého klinového remeňa> sily aj pre prácu v hustejšej tráve. Pri náraze noža na prekážku zabráni spáleniu motora a tým pádom aj drahej oprave.
Vďaka nízkej váhe a ergonomickej rukoväte si s kosačkou poradí pohodlne naozaj každý. Pri pracovnom zábere 38 cm pokosíte cca 400 m2, je teda vhodná na kosenie menších a stredných trávnatých plôch. mm
Výhody:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom do 38 cm |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 38 cm |
| Hmotnosť | 11.6 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1700 W |
| Veľkosť záhrady až | 400 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem koša | 45 l |
| Maximálne otáčky | 3450 ot/min. |
| Rozmery balenia | 70.0 x 47.0 x 33.0 cm |