Nákup a objednávka
Elektrická kosačka Gardena PowerMax 37/1800 G2
Výkonná elektrická kosačka na trávu PowerMax 1800/37 G2 značky GARDENA je ideálna pre starostlivosť o stredné až veľké trávnaté plochy do 500 m2 vo . Váš trávnik bude perfektne pestovaný s čistým a rovnomerným rezom vďaka vstavanému nožu DuraEdge s presným výbrusom.
Vďaka riadenej cirkulácii vzduchu sa každé steblo trávy zhromažďuje v ideálne umiestnenom 45-litrovom textilnom boxe. Táto enormná efektivita sa oplatí, pretože box sa zakaždým úplne naplní, takže ho vyprázdňujete menej často.
Kosačka PowerMax 1800/37 G2 vám ponúka veľmi pohodlnú manipuláciu vďaka rukoväti ErgoTec-Plus. Bez ohľadu na to, ako umiestnite ruky na ergonomickú rukoväť, je manipulácia pohodlná a kosačka sa ľahko riadi. Výrazne to uľahčuje používanie elektrickej kosačky, a to aj dlhšiu dobu.
Teleskopická rukoväť tiež zvyšuje pohodlie polohu.
Pred spustením môžete intuitívne nastaviť výšku kosenia medzi 35 a 65 mm iba jednou rukou pomocou ľahko dosiahnuteľného tlačítka QuickFit-Plus, ktoré je umiestnené uprostred na kryte. Pri kosení pozdĺž stien a okrajov trávnika zaisťujú bočné hrebene dokonale pokosené každé steblo trávy. Akonáhle je práca hotová, môžete využiť praktickú funkciu skladania rukoväte a uskladniť kosačku GARDENA PowerMax 1800/37 G2 priestor spôsobom.
Výhody:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom do 38 cm |
| Výrobca | Gardena / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 37 cm |
| Hmotnosť | 14.2 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Edge cutting , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Veľkosť záhrady až | 500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 35 mm |
| Objem koša | 45 l |
| Rozmery balenia | 43.0 x 41.0 x 79.0 cm |