Nákup a objednávka
Elektrická kosačka FIELDMANN FZR 2031-E
Elektrická kosačka FZR 2031-E je ideálnym pomocníkom pre všetkých záhradníkov, ktorí chcú dosiahnuť skvelé výsledky na menších plochách. So šírkou záberu 32 cm a tromi nastaviteľnými pozíciami výšky kosenia 20, 40 a 60 mm si prispôsobíte trávnik presne podľa vašich predstáv.
2031-E navrhnutý tak, aby efektívne zvládol kosenie trávnikov až do 600 m2. Zberný kôš s objemom 30 litrov minimalizuje čas strávený upratovaním pokosenej trávy, čo vám umožní viac času na relaxáciu.
Mäkčená rukoväť a sklopné madlo s možnosťou jednoduchého snímania zaisťujú pohodlné a jednoduché ovládanie. Rukoväť umiestnená v ťažisku kosačky ďalej uľahčuje jej prenášanie a skladovanie.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom do 38 cm |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 32 cm |
| Hmotnosť | 8.35 kg |
| Funkcia | Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1300 W |
| Veľkosť záhrady až | 600 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 50 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Objem koša | 30 l |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |