Nákup a objednávka
Elektrická kosačka Bosch EasyRotak 32-205 06008A6300
Elektrická kosačka Bosch EasyRotak 32 06008A6300 je ideálnym pomocníkom pre ľahké a rýchle sa trávenie. Tento ľahký a kompaktný stroj ponúka skvelú kombináciu výkonu, praktickosti a skladnosti, čo ocenia majitelia menších záhrad aj tí, ktorí hľadajú ľahko ovládateľnú kosačku. Pre ľahkú a rýchlu likvidáciu pokosenej trávy je kosačka vybavená praktickým zberným košom s objemom 31 litrov, ktorý umožňuje dlhšiu prácu bez nutnosti častého vyprázdňovania.
Výhody:
PowerdriveObsah balenia:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom do 38 cm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 32 cm |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Výkon | 1200 W |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Veľkosť záhrady až | 250 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem koša | 31 l |
| Rozmery balenia | 39.0 x 28.0 x 60.0 cm |