Nákup a objednávka
Elektrická kosačka Makita ELM3320
Elektrická kosačka Makita disponuje silným a tichým elektromotorom. Je ideálny pre menšie záhrady s odporúčanou plochou kosenia do 400 m2.
Šasi kosačky je odolné voči UV žiareniu a umiestnenie kolies umožňuje kosenie aj blízko stien a obrubníkov. Vďaka integrovanému držiaku na kosačke bude jej prenášanie jednoduché a praktické. Kosačka disponuje funkciou svetelnej signalizácie po zapojení do siete pre lepšiu prehľadnosť. polypropylénové
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom do 38 cm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 33 cm |
| Hmotnosť | 10.2 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Veľkosť záhrady až | 400 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 55 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Objem koša | 30 l |
| Maximálne otáčky | 3400 ot/min. |
| Rozmery balenia | 38.0 x 40.0 x 64.0 cm |