Nákup a objednávka
Elektrická sekačka VeGA GT 3403 3in1
Elektrická kosačka VeGA GT 3403 3in1 so záberom 34 cm má elektrický motor s príkonom 1400 W. Je vhodná na menšie trávnaté plochy m2. Kosačka má ergonomicky tvarované riadidlá, ktoré sú zložiteľné pre ľahký transport. Má centrálne nastavenie výšky kosenia do 5 pozícií a plastový kôš s objemom 35 l s pohodlným madlom.
Prevod otáčok pomocou malého klinového remeňa výrazne zvyšuje krútiaci moment stroja a tak má viac sily aj v hustejšej tráve a pri náraze noža na prekážku zabráni spáleniu motora a tým pádom aj drahej oprave.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom do 38 cm |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 34 cm |
| Hmotnosť | 13 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Veľkosť záhrady až | 500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 18 cm |
| Veľkosť predných kolies | 14 cm |
| Objem koša | 35 l |
| Rozmery balenia | 63.0 x 35.0 x 40.0 cm |