Nákup a objednávka
Elektrická kosačka Einhell GC-EM 1700/42
Výkonná a ľahko ovládateľná elektrická kosačka na trávu GC-EM 1700/42 vypomáha ambicióznemu záhradkárovi s optimálnou starostlivosťou o trávnik. Jej výkonný 1700 W uhlíkový motor poskytuje vysoký krútiaci moment pre silný ťah a pokosí trávnik čisto a dôkladne aj v prípade vyššieho porastu.
Časti tvoriace kryt tejto elektrickej kosačky sú vyrobené z vysoko kvalitného, húževnatého plastu
Výhody:
funkciou rýchleho upnutia| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom od 39 cm |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 42 cm |
| Hmotnosť | 11.6 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Edge cutting , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1700 W |
| Veľkosť záhrady až | 700 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 23 cm |
| Veľkosť predných kolies | 15 cm |
| Objem koša | 50 l |
| Maximálne otáčky | 3300 ot/min. |
| Rozmery balenia | 58.0 x 50.0 x 75.0 cm |