Nákup a objednávka
Elektrická sekačka VeGA GT 4205
Záhradná elektrická kosačka VeGA GT 4205 vyniká vo svojej triede predovšetkým kvalitným spracovaním, dobrou výbavou a rovnako tak aj elegantným dizajnom. Je vhodná pre menšie až stredne veľké trávnaté plochy cca do 750 m2. Kosačka VeGA GT 4205 má funkciu 3v1, čo zahŕňa zber do koša, mulčovanie a zadné vyhadzovanie.
Kosačka má ergonomicky tvarované riadidlá, ktoré sú zložiteľné pre ľahký transport. Má centrálne nastavenie výšky kosenia do 11 pozícií a veľký plastový kôš s pohodlným madlom s objemom 50 l.
Prevod otáčok pomocou malého klinového remeňa výrazne zvyšuje krútiaci moment stroja (viac sily aj v hustejšej tráve) a pri náraze noža na prekážku zabráni.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom od 39 cm |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 42 cm |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Veľkosť záhrady až | 750 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 85 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 21 cm |
| Veľkosť predných kolies | 16 cm |
| Objem koša | 50 l |
| Rozmery balenia | 78.0 x 37.0 x 54.0 cm |