Nákup a objednávka
Elektrická kosačka Makita ELM4121
Elektrická kosačka Makita ELM4121 s príkonom 1600 W je vhodná pre plochu do 600 m2. Silný a tichý elektromotor pokosí trávu dokonale a vy pri tom nebudete rušiť susedov pri grilovaní. Kosačka má šasi z kvalitnej ocele.
Vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti bude práca s kosačkou príjemnejšia. Rukoväť je nastaviteľná do 3 pozícií a je možné ju aj sklápať pre ľahšie skladovanie. Vedenie kábla s obmedzením ťahu pomáha k nevypájaniu prívodného kábla. Súčasťou kosačky je veľký kôš s objemom 50 l s ukazovateľom naplnenia.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom od 39 cm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 41 cm |
| Hmotnosť | 17.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Edge cutting , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1600 W |
| Veľkosť záhrady až | 600 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Objem koša | 50 l |
| Maximálne otáčky | 3400 ot/min. |
| Rozmery balenia | 54.0 x 37.0 x 77.0 cm |