Nákup a objednávka
Elektrická kosačka FIELDMANN FZR 2033-E
Elektrická rotačná kosačka FIELDMANN FZR 2033-E je skvelým pomocníkom, ktorý vám prácu na záhrade nielen uľahčí. So záberom 33 cm, mäkčenou rukoväťou so spínačom po celej šírke madla a centrálnym nastavením výšky kosenia v piatich úrovniach si ľahko prispôsobíte dĺžku trávy presne podľa svojich predstáv. Vďaka výkonu 1400 W si hravo poradí aj s hustejším trávnikom.
Kosačka váži iba 10 kg, čo z nej robí ľahký a ľahko ovládateľný stroj, s ktorým si poradí každý. Praktický ukazovateľ zaplnenia zberného koša vás vždy včas upozorní, kedy je potrebné trávu vysypať, takže sa môžete sústrediť na prácu bez zbytočných prestávok.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom do 38 cm |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 33 cm |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Veľkosť záhrady až | 600 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 70 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem koša | 30 l |
| Maximálne otáčky | 3400 ot/min. |
| Rozmery balenia | 39.0 x 29.0 x 57.0 cm |