Elektrická kosačka Gardena PowerMax 32/1200 G2
Výkonná elektrická kosačka na trávu PowerMax 1200/32 G2 od GARDENA je ideálna na starostlivosť o malé až stredne veľké trávniky do 300 m2. S pomocou dvakrát kaleného noža DuraEdge s presným výbrusom bude váš trávnik dokonale upravený s čistým a rovnomerným strihom.
Všetky pokosené kúsky sú mimoriadne efektívne zbierané riadenou cirkuláciou vzduchu a úhľadne zhromažďované v 30 litroch. Kôš sa naplní úplne, znižuje sa tak frekvencia vyprázdňovania a šetrí váš čas.
Manipulácia s kosačkou PowerMax 1200/32 G2 je pohodlná vďaka rukoväti ErgoTec a podporuje vašu prirodzenú polohu rúk. To vám umožní pracovať s elektrickou kosačkou na trávu ľahko a bez námahy po dlhšiu dobu. Pomocou trojstupňovej nastaviteľnej rukoväte sa prispôsobíte veľkosti vášho tela a ešte viac zvýšite pohodlie.
Pomocou ľahko dosiahnuteľného tlačidla QuickFit-Plus môžete pred spustením intuitívne nastaviť výšku kosenia elektrickej kosačky individuálne medzi 35. Vďaka bočným hrebeňom dosiahnete perfektné výsledky kosenia aj pozdĺž stien a okrajov. Akonáhle trávnik pokosíte, jednoducho rukoväť zložíte pre úsporu miesta.
Výhody:
| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom do 38 cm |
| Výrobca | Gardena / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 32 cm |
| Hmotnosť | 8.1 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Edge cutting , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Veľkosť záhrady až | 300 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 35 mm |
| Objem koša | 30 l |
| Maximálne otáčky | 3400 ot/min. |
| Rozmery balenia | 38.0 x 31.0 x 76.0 cm |