Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla FIELDMANN FZP 2105-E
Na všetky bežne vykonávané práce okolo domu, ako prerezávanie stromov a kríkov alebo spracovanie vetiev, ale aj na prípravu palivového dreva sa hodí elektrická reťazová píla Fieldmann 2105-E s veľmi dobrými parametrami. Je perfektne vyvážená a vďaka tomu aj dobre ovládateľná, čo podporuje aj protišmyková úprava madla.
Motor s príkonom 1800 W a pílová lišta 14" s optimálnou dĺžkou 355 mm sú predpokladom veľmi dobrého výkonu a plynulého rezu. Menšie rozmery a pozdĺžny tvar umožňujú dostať sa aj do horšie prístupných miest.
automaticky, kapacita olejovej nádrže je 220 ml.. Hmotnosť píly s lištou a reťazou je len 5 kg. reťaz. Súčasťou balenia sú aj náhradné uhlíky motora.Výhody:
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Objem olejovej nádrže | 0.22 l |
| Počet článkov | 52 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 35.5 cm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 20.0 x 47.0 cm |