Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla GÜDE KS 355 EC
Praktická reťazová píla, určená na rezanie dreva v záhrade a okolo domu, na údržbu pozemku (orezanie vetví, odstránenie návinových krbov, odstraňovanie náletových krbov). kachlí a tesárske práce.
Moja SDS upínanie (ľahké (rýchle) upevnenie lišty a napnutie reťaze pomocou nastavovacieho kolesa), automatické olejové čerpadlo a reťazovú brzdu.
Konštrukcia:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 4.6 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 107 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Dĺžka kábla | 0.5 m |
| Automatické mazanie lišty a reťaze | áno |
| Rýchlosť reťaze | 15 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.26 l |
| Počet článkov | 53 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 35 cm |
| Maximálne otáčky | 8000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 22.0 x 28.0 x 50.0 cm |