Nákup a objednávka
Elektrická príklepová vŕtačka Bosch UniversalImpact 730 0603313420
Elektrická príklepová vŕtačka Bosch UniversalImpact 730 umožňuje precízne vŕtanie vďaka funkcii Bosch pre predvoľbu otáčok> presnú. Rýchloupínacie vŕtacie skľučovadlo s funkciou Autolock zaisťuje rýchlu a jednoduchú výmenu príslušenstva bez zbytočného zdržovania.
S nízkou hmotnosťou 2,1 kg, kompaktnými rozmermi a ergonomickou konštrukciou sa s vŕtačkou pracuje pohodlne. Vŕtanie do muriva je bez námahy možné až do priemeru 14 mm a do dreva až do priemeru 30 mm, čo z nej robí spoľahlivého pomocníka pre širokú škálu domácich aj hobby projektov. 2 - 13 mm
Výhody:
Obsah balenia:
1x Elektrická príklepová vŕtačka Bosch UniversalImpact 730 0603313420| Kategória | Elektrické vŕtačky s príklepom |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 110 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 730 W |
| Dĺžka kábla | 2.5 m |
| Rozsah upínania skľučovadla | 2 - 13 mm |
| Maximálne otáčky | 3200 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 30 mm |
| Frekvencia príklepu | 48000 min-1 |
| Rozmery balenia | 29.0 x 11.0 x 38.0 cm |