Nákup a objednávka
Elektrická príklepová vŕtačka Bosch GSB 600 06011A0321
Elektrická príklepová vŕtačka Bosch GSB 600 je vylepšená príklepová vŕtačka, ktorá prináša ešte vyššiu Je vybavená robustným a výkonným motorom s príkonom 600 W, čo zaisťuje väčšiu účinnosť a spoľahlivosť pri vŕtaní. Stabilitu pri práci zlepšuje lepšie upevnenie, ktoré je dosiahnuté vďaka pridaným rebrám na konštrukciu vŕtačky.
Ďalšou výhodou sú vylepšené uhlíkové kefy, ktoré spolu s vysoko kvalitnou konštrukciou
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky s príklepom |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 107 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 600 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Uťahovací moment | 1,4 Nm |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 25 mm |
| Frekvencia príklepu | 48000 min-1 |
| Rozmery balenia | 36.0 x 34.0 x 40.0 cm |