Nákup a objednávka
Elektrická príklepová vŕtačka Bosch GSB 13 RE 0601217100
Táto elektrická príklepová vŕtačka Bosch GSB 13 RE by nemala chýbať vo výbave žiadneho majstra alebo profíka. Zaujme predovšetkým svojím precíznym spracovaním a nízkou hmotnosťou, ktorá v kombinácii s mäkkou gumovou tlmiacou vložkou zaisťuje vynikajúcu ovládateľnosť a skvelý komfort aj pri dlhom používaní. Bez obáv môžete vŕtať do betónu, kovu, kameňa, dreva a ďalších tvrdých materiálov. Obsluhu vám uľahčí riadenie otáčok pomocou otočného voliča, takže si ich sami prispôsobíte podľa vlastného uváženia.
Ešte vyšší komfort pri používaní ponúka integrovaný spínač trvalého chodu a nechýba ani prepínač ľavého a pravého chodu. Iste oceníterobustné rýchloupínacie skľučovadlo umožňujúce rýchlu výmenu nástrojov s maximálnym priemerom 13 mm. Rozmer (d x š x v): 180 x 266 x 180 mm mm
Ještě vyšší komfort při používání nabízí integrovaný spínač trvalého chodu a nechybí ani přepínač levého a pravého chodu. Jistě oceníte robustní rychloupínací sklíčidlo umožňující rychlou výměnu nástrojů s maximálním průměrem 13 mm.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky s príklepom |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.8 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 600 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 25 mm |
| Frekvencia príklepu | 44800 min-1 |
| Rozmery balenia | 26.0 x 7.0 x 30.0 cm |