Nákup a objednávka
Elektrická příklepová vrtačka Makita HP1631K
Elektrická príklepová vŕtačka Makita HP1631K je spoľahlivým a výkonným nástrojom, ktorý splní vaše vŕtacie potreby s ľahkosťou a precíznosťou. S výkonným motorom s výkonom 710 W ponúka dostatok sily na vŕtanie do rôznych materiálov. Táto vŕtačka umožňuje nielen štandardné vŕtanie, ale aj vŕtanie s príklepom na prácu s tvrdými materiálmi ako je betón. Vďaka funkcii skrutkovania je tiež vhodná na montážne práce.
Valcovitá hliníková skriňa prevodovky a motora zaisťuje odolnosť a spoľahlivosť aj pri najnáročnejších úlohách. Vypínač s elektronickou reguláciou otáčok umožňuje ľahké nastavenie rýchlosti a presného riadenia práce. Ďalej je vybavený funkciou aretácie stáleho chodu pre pohodlnejšie použitie a prepínaním medzi ľavým a pravým chodom. Rozmer (d x š x v): 296 x 75 x 204 mm. 13 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky s príklepom |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 108 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 710 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Maximálne otáčky | 3200 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 30 mm |
| Frekvencia príklepu | 48000 min-1 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 32.0 x 31.0 cm |