Nákup a objednávka
Elektrická príklepová vŕtačka Bosch Universal Impact 800
Táto príklepová vŕtačka je ideálnym spoločníkom pre projekty s najnáročnejšími požiadavkami. Vďaka funkcii spätného rázu KickBack Control je zaistená maximálna bezpečnosť pri každej práci. S dvojstupňovou prevodovkou poskytuje dostatočný výkon pre širokú škálu použitia. Predvoľba otáčok a konštantná rýchlosť zaistí efektívne a precízne vŕtanie bez zbytočnej námahy. tvrdými materiálmi. Bosch Universal Impact 800 je nástroj, na ktorý sa môžete spoľahnúť pri každej úlohe vo vašom projekte. Rozmer (d x š x v): 386 x 291 x 99 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky s príklepom |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 108 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 800 W |
| Dĺžka kábla | 2.5 m |
| Rozsah upínania skľučovadla | 2 - 13 mm |
| Maximálne otáčky | 3100 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 30 mm |
| Frekvencia príklepu | 46500 min-1 |
| Rozmery balenia | 29.0 x 9.0 x 38.0 cm |