Nákup a objednávka
Elektrická okružná píla Makita HS7611J
Elektrická okružná píla Makita ideálnou voľbou pre každého, kto ocenia kompaktné rozmery a nízku hmotnosť. Vďaka výkonnému 1600W motoru zvládnete ľahko a rýchlo presné rezy v rôznych materiáloch. Tento model je skvelý ako pre profesionálnych remeselníkov, tak pre domácich majstrov. Súčasťou balenia je praktický plastový kufor Makita Makpac, ktorý zaistí bezpečné a pohodlné prenášanie píly. mm
Výhody:
uhla rezubalenie:
| Kategória | Elektrické okružné píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 190 mm |
| Hmotnosť | 3.9 kg |
| Hladina akustického výkonu | 106 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1600 W |
| Maximálne otáčky | 5500 ot/min. |
| Hĺbka rezu | 67 mm |
| Rozmery balenia | 40.0 x 32.0 x 30.0 cm |