Nákup a objednávka
Elektrická okružná píla Bosch GKS 190 0601623000
Šikovný stroj s príkonom 1400 W pre všetky druhy rezania kotúčovou pílou v priemysle a remeselnej výrobe. Pre pozdĺžne, priečne a šikmé rezy do dreva a iných materiálov, prevažne z voľnej ruky.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické okružné píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 190 mm |
| Hmotnosť | 4.2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Maximálne otáčky | 5500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 190 mm |
| Hĺbka rezu | 70 mm |
| Rozmery balenia | 28.0 x 26.0 x 39.0 cm |