Nákup a objednávka
Elektrická okružná píla Bosch GKS 600 06016A9020
Kompaktná a výkonná ručná okružná píla s príkonom 1200 W. Je ľahká a má obojručné aj jednoručné použitie.
| Kategória | Elektrické okružné píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Priemer | 165 mm |
| Hmotnosť | 3.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 97.5 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Maximálne otáčky | 5200 ot/min. |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Hĺbka rezu | 55 mm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 22.0 x 31.0 cm |