Pílový kotúč Kreator 165 mm 24 T KRT020410
Pílový kotúč pre priečne a pozdĺžne rezy do drevených materiálov, mäkkého, tvrdého dreva, drevotriesky, MDF dosiek.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 165 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 165 mm |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.0 mm |
| Rozmery balenia | 19.0 x 1.0 x 22.0 cm |