Nákup a objednávka
Pílový kotúč na drevo Kreator 190 mm 24T KRT020416
Tieto pílové kotúče sú vyrobené z legovanej ocele, ktorá zaručuje kombináciu flexibility a tvrdosti. Mimoriadne veľké kovové zuby zaisťujú dlhú životnosť. Ideálne na rezanie rôznych druhov mäkkého a tvrdého dreva. Rozmery kotúča: 190 x 30 x 2,2 mm
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 190 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 190 mm |
| Priemer kotúča | 190 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.2 mm |
| Rozmery balenia | 1.0 x 24.0 x 29.0 cm |